Emlak Sitesi Yazılımı

Emlak Sitesi Yazılımı

Emlak Sitesi yazılımı, emlakçıların tüm emlak ilanlarını kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilecekleri, güncelleyebilecekleri profesyonel emlak yazılımımızdır. Emlak sitesi yazılımı'mız ile günlük kiralık evlerden, satılık arsalara, kiralık dairelerden, arsalara emlak sektöründeki tüm kategorilerde ilan eklemeniz mümkündür. Türkçe yönetim panelimiz ile emlak ilanlarınızı online olarak hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Emlak Sitesi Yazılımı ile Google'da Üst Sıralara Çıkmak

Emlak sitesi yazılımımız ile emlak ilanlarınızı eklerken SEO (Google'da Üst Sıralara Çıkmak) ayarlarınızı yapmanızda mümkündür. Bilindiği gibi Türkiye'de oldukça fazla sayıda emlak ofisi bulunmaktadır. Her emlak ofisi kendi arama kriterlerine göre üst sıralarda çıkmak istemektedir. Emlak ilanlarınızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız bunun iki yöntemi vardır.

Birinci yöntem Google'a reklam vermek

Google arama motoru üzerinden reklam vererek ilanlarınızı üst sıralarda çıkarmanız mümkün. Ancak emlak sektöründe çok fazla firma olduğu için google reklam maliyetleri oldukça yüksek olabilir. Elbette google'a reklam vermenin avantajları oldukça fazladır. Reklam vererek emlak ilanı arayan müşterilere ulaşmanız daha kolaydır.

İkinci yöntem Google organik aramalarda çıkmak

Google'da organik aramalarda çıkmak tamamen ücretsizdir ve daha faydalıdır. Google'a reklam vererek sadece bazı bölgelerde çıkabilirsiniz. Ancak Google organik aramalarda çıkarsanız Türkiye'nin her noktasındaki müşterilere ücretsiz olarak ulaşım sağlarsınız. Sizler için hazırladığımız Emlak Sitesi Yazılımı ile emlak ilanlarınızı eklerken SEO ayarlarını belirttiğimiz şekilde yaparsanız, rakiplerinize karşı avantaj sağlayıp Google organik aramalarda çıkma şansınız yükselir.

Emlak Sitesi Yazılımı içerisinde hosting, domain, 10 adet mail adresi ve 100 TL değerinde Google reklam kuponu ile beraber vermekteyiz. Kısacası firmamızdan emlak sitesi yazılımı aldığınız zaman başka hiç bir ücret ödemeden emlak sitenize tüm bu özellikler ile sahip olacaksınız. Size kalan sadece Türkçe yönetim paneli üzerinden emlak ilanlarınızı eklemek ve yeni potansiyel müşteriler edinmek.

Firmamızdan hizmet alan emlak ofislerini görmek için, ana menüden referanslara tıklayınız. Sonrasında sektörler başlığı altından emlak sektörünü seçiniz.


© Copyright 2023 cizgiwebtasarim.com. | Tüm Hakları Saklıdır.