Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları'na etki eden hususlar nelerdir?

Bir web sayfası tasarımı için fiyat araştırması yaptığınızda karşınıza çok farklı fiyatlar çıkacaktır. Fiyat farklılıklarının sebeplerini aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Marka Bilinirliği

Her sektörde olduğu gibi web tasarım sektöründe yer alan kurumsal firmalar da marka olma yolunda ilerledikçe web tasarım fiyatlarını buna paralel olarak güncelleyebilir.

Kaliteli Hizmet

Yapılan işin, verilen hizmetin kalitesi fiyatlarda en çok farklılık yaratan etkendir ve aslında bir çok farklı alt etkene bağlıdır. Bunlar arasından en önemli olanları kısaca saymak gerekirse;

  • Hazırlanan tasarımın yeni teknolojilere uygun bir yapı ile hazırlanmış olması (HTML5, Mobil Uyumlu Yapı)
  • Web sitesinin yayınlanacağı sunucunun güçlü olması ve olası yüksek trafik akışlarında dahi ziyaretçilere kesintisiz ve hızlı yanıt verebilmesi
  • En sık karşılaşılan ve kurumsal firmaların en çok korktuğu konu olan mail kullanımı problemlerinin yaşanmaması veya minimum düzeyde yaşanması
  • Düzenli şekilde haftalık olarak alınan site yedekleri sayesinde müşterilerin yönetici paneli üzerinden gerçekleştirebilecekleri işlemler sırasında yapacakları olası bir hata durumunda yapılan işlemi geriye çevirebilmek.

Satış Sonrası Hizmet

Yine firmaların en çok şikayetçi olduğu konulardan birisi de satış sonrası hizmettir. Bir çok firma, web tasarım firmaları arasından sadece site fiyatlarını baz alarak bir seçim yapmakta ve sonrasında bu seçimden pişman olup yeni bir firma ile anlaşmak üzere araştırmaya koyulmaktadır.

Bir tasarım firması ile anlaşmadan önce bilmelisiniz ki çok uygun görünen fiyatların arka planında kalitesiz bir hizmet anlayışı yatmaktadır.


© Copyright 2023 cizgiwebtasarim.com. | Tüm Hakları Saklıdır.