Hazır Emlakçı Sitesi

Hazır Emlakçı Sitesi

hazır emlakçı sitesiHazır emlakçı sitesi emlak ofisleri için hazırlamış olduğumuz Web Sitesi Tasarımı'dır. Hazır emlakçı sitesi ile hali hazırda satışını yaptığınız tüm emlak ilanlarınızı aynı zamanda web siteniz aracılığı ile online olarak müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Kolay Yönetim Paneli
Emlakçılara özel olarak hazırlamış olduğumuz kolay yönetim paneli aracılığı ile emlak ilanlarını eklemek çok kolay. Tarafınıza verilecek kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline kolaylıkla giriş yapabilir, emlak ilanlarınızı hemen eklemeye başlayabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ilanlar anında web sitenizde görüntülenir.

Google ve Diğer Arama Motorları ile %100 Uyumlu Altyapı
Hazır emlakçı sitesi Google, Yandex, Bing ve diğer tüm arama motorlarına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kolay yönetim paneli üzerinden ekleyeceğiniz ilanlarınızın arama motorlarının üst sıralarında yer alması için çeşitli SEO ayarları bulunmaktadır. Bu ayarları eksiksiz ve düzgün bir şekilde yaparsanız emlak ilanlarınız arama motorlarında rakiplerinizin üst kısımlarında yer alacaktır. Böylelikle hazır emlakçı sitesi ile yeni potansiyel müşteri edinme şansınız artacaktır.

Mobil Uyumlu Hazır Emlakçı Sitesi

Hazır emlakçı sitelerimiz masaüstü bilgisayarlar başta olmak üzere laptoplarda, tablet bilgisayarlarda ve cep telefonlarına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır. Responsive web tasarım olarak ta adlandırılan mobil uyumlu emlakçı web sitesi şablonumuz ile potansiyel müşterilerinizi profesyonel web siteniz ile etkileyin.

Hazır Emlakçı Sitesi Hosting
Tüm web sitelerimizde olduğu gibi hazır emlakçı siteleri'mizide en iyi sunucularda barındırıyoruz. 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan sunucularımız ile tüm hazır emlakçı siteleri sorunsuz olarak hizmet verecektir. Sunucularımızın Türkiye'de oluşuda web sitelerinin daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır.

Harita Konumu Ekleyebilme
Hazır emlakçı sitelerimizde eklemiş olduğunuz her ilan için ayrı ayrı harita ekleyebilirsiniz. Böylelikle sitenizi ziyaret edecek olan müşterileriniz, satın alacakları, kiralayacakları emlakların konumlarını önceden görebilme olanağına sahip olacaklar.

Emlak İlanlarına Video Ekleyebilme
Yine kolay yönetim paneli aracılığı ile ilanlarınızın içerisinde video ekleyebilme seçeneğine sahipsiniz. Günümüz teknolojisinde müşteriler resimlerden çok videolara ilgi gösterirler. Emlak ilanınıza ekleyeceğiniz video ile hem rakiplerinizin bir çoğuna fark atmış olur, hemde müşterinize emlak ilanınınz ile ilgili daha fazla bilgi vermiş olursunuz.

Not: Emlakçılar için hazırlamış olduğumuz www.emlaksokagi.com adresi üzerinden de emlak ilanlarınızı ücretsiz olarak ekleyebilir, hiç bir masraf yatmadan yeni müşteriler edinebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıdan üye olarak, mail adresinize gelen kullanıcı adı ve şifre ile emlak ilanlarınızı ücretsiz eklemek.


© Copyright 2022 cizgiwebtasarim.com. | Tüm Hakları Saklıdır.