Emlak Scripti

Emlak Scripti

emlak scriptiSiz emlak firmaları için hazırlamış olduğumuz profesyonel emlak scripti ile müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde emlak ilanlarınızı online olarak sergileyebilirsiniz.

Mobil uyumlu, Türkçe yönetim panelli, Google ve diğer tüm arama motorlarına %100 uyumlu yazılımımız ile profesyonel bir emlak sitesine sahip olun.

Emlak Scripti Yönetim Paneli
Emlak scriptimizin yönetim panelinin kullanımı oldukça kolaydır. domainadi.com/panel aracılığı ile yönetim paneline ulaştıktan sonra, size vermiş olduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak emlak ilanlarınızı hemen eklemeye başlayabilirsiniz. Emlak scriptimizin kolay yönetilebilir olması özellikle çok fazla sayıda emlak satışı yapan emlakçılar için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Emlak Scripti Hosting Hizmeti
Emlak firmaları tarafından dikkate alınması gereken en önemli konulardan bir tanesi de web sitelerinin kullanmış oldukları hosting hizmetidir. Firmalarının çoğu hosting kalitesini göz ardı ederler. Hostinginizin bulunduğu konum, emlak sitenizi ziyaret edecek olan kullanıcılardan ne kadar uzakta ise web siteniz o kadar yavaş çalışacaktır. Bağlı bulunduğunuz hosting eğer yurt dışında ise, web siteniz oldukça yavaş çalışacaktır. Bu da müşterilerinizin emlak sitenizden erken ayrılmasına, belkide satışlarınızı kaçırmanıza neden olacaktır.

Emlak sitelerindeki içeriğin büyük bir kısmını resimlerin kapladığını düşünecek olursak hostinginizin kesinlikle Türkiye'de bulunmasını gerekmektedir.

Emlakçılar için özenle hazırlamış olduğumuz emlak scriptlerini, yüksek kalitedeki kendi özel sunucularımızda barındırıyoruz. Türkiye'de lokasyonlu sunucularımız ile müşterileriniz emlak sitenizde oldukça hızlı bir biçimde ilanlarınızı inceleyecekler. Bu konu ile ilgili bizden telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Emlak Scripti
İnternette onlarca ücretsiz emlak scripti bulunmaktadır. Bu scriptler emlakçılar için oldukça cazip gelmektedir. Ancak ücretsiz olarak sunulan bu emlak scriptlerinden bir çoğunun içerisinde sitenize zarar verecek kodlar barınmaktadır. Bu kodlar ile scripti ücretsiz olarak dağıtan kişiler hacklink yöntemi ile para kazanmaktadır. Bu emlak scriptini ücretsiz olarak kullanan firmalar ise kar yaptığını düşünmektedir. Ancak hacklink içeren bu zararlı emlak scriptleri sitenizi asla arama motorlarında üst sıralara taşımazlar. Hatta domain adresiniz google ve diğer arama motorları tarafından kara listeye alınabilir.

Unutmayın hiç bir firma/kişi bir ürün veya hizmeti ücretsiz olarak sunmaz!


© Copyright 2022 cizgiwebtasarim.com. | Tüm Hakları Saklıdır.