Adalar Web Tasarım

Adalar Web Tasarım

web tasarım

demo siteyi incele butonu  

 

 

Üst kısımdaki Tasarımlarımızı inceleyin butonuna tıklayarak, tüm tasarım örneklerimizin demolarını ve yönetim panelimizin demosunu inceleyebilirsiniz.

Adalar'da Web Tasarım Hizmeti Verdiğimiz Bazı Firmalar

İstanbul'un Adalar semtinde bir çok firmaya web tasarım hizmeti verdik. Bu hizmetlerin tamamına ulaşmak için lütfen referanslar sekmemize tıklayınız. Adalar, Prens Adaları, İstanbul Adaları[2] ya da Kızıl Adalar,[2] İstanbul'un Anadolu Yakası'nın güney kıyılarının açıklarında, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu kesiminde yer alan ve kısaca Adalar olarak anılan takımadadır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşur.[2] Aynı zamanda İstanbul ilinin bir ilçesini oluşturan Adaların beşinde (Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası yerleşim vardır. Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası'nda ise sürekli ve düzenli yerleşim bulunmamaktadır.

Adalar ilçesinin merkezi Büyükada olup, ilçe 5 mahalleden oluşmaktadır; Büyükada'daki Maden ve Nizam mahalleleri, Kınalıada, Burgazada ve Heybeliada. 2013 verilerine göre nüfusu 16.166'dır.

Kaynak: Wikipedia

 


© Copyright 2024 cizgiwebtasarim.com. | Tüm Hakları Saklıdır.