E Ticaret

E Ticaret

Günümüz teknolojisinde hızla yaygınlaşan internet kullanımı ile insanların alışveriş alışkanlıkları da değişkenlik göstermektedir. Bir kaç yıl öncesine kadar giyim, elektronik, kitap, cd ve benzeri ürünleri veya herhangi bir hizmeti satın almak için saatlerce dolaşıp zaman harcadığımız mağazalar artık yerlerini yavaş yavaş online alışveriş siteleri yani E Ticaret sitelerine bırakmaktadır.

Öyle ki mağaza sahipleri de bu durumun farkındadır. Birçok orta ve büyük ölçekli mağaza internetteki yerini çoktan almış durumdadır ve yakın bir zamanda mağazaların büyük bir kısmı yerini e-ticaret sitelerine bırakarak rekabet artık mağaza sahipleri içinde internet üzerinden devam edecektir.

e ticaret

 

 

 

 

Özellikler;

  • Çizgi E Ticaret paketleri ile düşük fiyatlara kaliteli bir satış sitesine sahip olun..
  • İstemiş olduğunuz e-ticaret sitesinin siparişini verin, hemen kuruluma başlayalım...
  • 24 saat içerisinde sitenizi müşterileriniz için satışa hazır hale getiriyoruz..
  • Ürün ve hizmetlerinizi kolay yönetim paneli ile hızlı bir biçimde ekleyin..
  • Ürün ve hizmetlerinizin satışını ister kredi kartı ile ister havale yöntemi ile yapın..
  • SSL-Güvenlik Sertifikası ile müşterilerinize rahat ve güvenli bir alışverişin kapılarını açın..

Hangi E Ticaret Sitesi Sizin için Uygun?

İnternette ulaşabileceğiniz onlarca e ticaret sitesi satışı yapan firma bulmak mümkün. Firmaların bir çoğunun vermiş olduğu hizmetler kesinlikle göz dolduruyor. Ancak siz bu hizmetlerden ne kadarını kullanacaksınız?

Çizgi Web Tasarım olarak; Ürün ve hizmetlerinin internet üzerinden satışını yapmak isteyen işletmeler için ihtiyaç duyacakları tüm modüllerin yer aldığı e-ticaret paketlerimiz hizmetinizde.

Sistem Nasıl Çalışır?

Potansiyel bir müşteri satın almayı düşündüğü ürünü/hizmeti bir arama motoru yardımı ile veya daha önceden ziyaret etmiş olduğu bir online satış sitesine giriş yaparak bulur. Müşteri ürünün özelliklerini, fiyatını, taksit ve kargo seçeneklerini, arıza, iade, garanti prosedürünü inceler. Eğer incelemiş olduğu ürünün satın almayı düşündüğü ürün olduğuna karar verirse ve satış sitesindeki kriterler kendisi için yeterli ise alışverişini gerçekleştirmek için gerekli adımları tamamlar.

Müşteri ürünü satın almak için kendisinden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra ürünü birkaç dakika içerisinde satın alır. Satın almış olduğu ürün kargo ile birkaç gün içerisinde ( bu süreç firmalara göre değişkenlik göstermektedir) kendisine teslim edilir. Bir e-ticaret sitesinin firma sahibine kazandırdığı bir çok avantaj vardır.

Fiyat Politikası

Online satış yapabileceğiniz bir web sitesine sahip olmanın en büyük avantajı, düşük maliyet ile yüksek adetlerde satışlar yapmaktır. Örnek vermek gerekirse büyük bir alışveriş mağazası açmayı düşünüyorsunuz. Her mağaza sahibinin istediği gibi yüksek miktarlarda ürün satmayı hedefliyorsunuz. Ancak yapacağınız satışın getirisi; açacağınız mağazanın konumu, büyüklüğü, çalışacak personel sayısı gibi birçok etkene bağlıdır.

E Ticaret sitelerinde böyle bir kaygılar yoktur sitenin maliyeti belli fiyat aralıklarındadır, yıllık ödemeleri de hemen hemen tahmin edilebilir, elektrik, su, çok sayıda personel, yüksek miktarlarda kira v.b gibi külfetler de getirmezler.

Ayrıca bu durum müşteriler içinde büyük bir avantajdır; maliyetler düşük olduğundan satışı yapılan ürün ve hizmetlerin fiyatları da mağazalara oranla daha düşük olacaktır. Bu nedenle E Ticaret siteleri gün geçtikçe hızla çoğalmakta ve müşteriler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

"Sizde e-ticaret te yerinizi alın."

SSL - Güvenlik

E Ticaret sitelerinin hemen hemen hepsi çeşitli SSL-Güvenlik Sertifikaları ile müşterilerini kredi kartı ile yapılan alışverişlerde korumaktadır. 128 Bit şifreleme sistemi ile korunan satış sitelerinde kredi kart bilgilerinin çalınma durumu neredeyse sıfırdır. 128 Bit'lik bir şifreleme sisteminin kırılması için günümüz teknolojisinde 40 bin dolarlık bir yatırım ile 80 bilgisayarın işlem yapması gerekmektedir. Buda şu anda bulunduğumuz teknolojide pek de mümkün olmayan bir durumdur. Böyle bir açık çıksa bile zaten 256 Bitlik şifreleme sistemleri yolda…

"E Ticaret sitesinin bir diğer avantajı ise mağaza kapasitesinin sınırsız olmasıdır. Şimdi açacağınız bir E Ticaret Web Sitesi ile kendinizi ne kadar çabuk tanıtırsanız gelecekte o denli büyük olursunuz."


© Copyright 2021 cizgiwebtasarim.com. | Tüm Hakları Saklıdır.