Çizgi Web Tasarım

Hazır Site Şablonları


kurumsal site tasarımı kurumsal site tasarımı kurumsal site tasarımı

Hazır Site Şablonları Nedir?

Hazır site şablonları, tasarım ve kodlaması önceden hazırlanıp birkaç gün içerisinde aktif web sitesi olarak kullanılabilen sistemlere denir. Hazır sitelerin en büyük avantajı fiyatlarıdır. Kurumsal özel bir tasarım tek dil seçeneği ile ortalama 1500 - 1750 TL arasındaki fiyatlardan başlamaktadır. Hazır sistemlerin fiyatları ise bu fiyatlara oranla çok daha düşüktür.

Satışını yapmış olduğumuz hazır site şablonları fiyatı piyasadaki bir çok hazır şablondan biraz daha yüksektir. Fiyatlarımızın yüksek olmasının nedenlerini aşağıda sizler için sıralıyoruz.

Özel kodlama yapısı

Hazır site şablonlarımızın tamamı %100 Google uyumludur. Şablonlarımız div'lerle hazırlanıp kesinlikle tablolar kullanılmamıştır. Renk ve grafik kodları içeriklerden ayrı olarak farklı bir CSS tablosunda tutulmaktadır. Sistemlerimiz titizlikle temiz kodlar ile hazırlanmıştır.

Bu bahsettiğimiz ayrıntıların sizinle ilgili olmadığını düşünebilirsiniz ama web sitelerinin hızlı açılabilmesi, google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkmak için gerekli olan uygulamalardır.

4 Dil Seçeneği (Türkçe, İngilizce, Rusça, Arapça)

Hazır web şablonlarımızda 4 dil seçeneği bulunmaktadır. Sitenizi Türkçe dışında İngilizce, Rusça ve Arapça olarakta müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Dilerseniz farklı dil seçeneklerinide küçük bir ücret karşılığında sitenize dahil edebiliriz.

Türkçe Yönetim Paneli

Kolay kullanımlı Türkçe yönetim paneli sayesinde tüm ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz zaman güncelleyebilme şansına sahip olacaksınız. Anasayfadan ürünler sayfasına, hizmetlerimiz sayfasından iletişim sayfasına tüm içeriklerinizi ekleyip düzenleyebileceksiniz. Web sitemiz üzerinden yönetim panelinin demosunu inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

Web Tasarım Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Toplu Mail Kullanımı

Google Reklamları'nın Web Sitesi Tasarımı'na Etkisi

E-Ticaret Sitelerine 250 TL Değerinde Google Reklamı Hediye

Web Tasarım Fiyatları Neleri Kapsamaktadır

Ayrıntılı Bilgi ve Siparişleriniz için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.